Mocny i szybki spadek Litecoina do 32 $

Po ostatnich wzrostach na Litecoinie i nowym ATH na 93,7$ nie ma już śladu. LTC za BTC zanurkował mocno w dół spadając do 32,5 $, przebijając jednocześnie swoją główną linię trendu wzrostowego.

Obecnie kurs odreagował i jest powyżej linii trendu ale jeżeli się nad nią nie utrzyma dłużej to niestety ale możemy zobaczyć jeszcze większe spadki i nowe dno na Litecoinie.

Mocne wzrosty na Litecoinie

Na koniec wakacji wróciły byki na rynek kryptowalut, co zaowocowało nowymi ATH na niektórych walutach. Wśród nich jest też Litecoin, który odkąd kurs przebił 55$ bije kolejne rekordy. Obecnie kurs przekroczył już 70 $ za 1 LTC.

Patrząc przez analogię do Dasha czy Monero, kurs Litecoina może jeszcze sporo wzrosnąć, jednak mimo wszystko radzę ostrożność w inwestowaniu i zakładanie stop lossów, bo mocne wzrosty mogą się równie dobrze skończyć szybkimi spadkami.

Nowe ATH na Litecoinie

Po dwóch tygodniach Litecoin znowu przekroczył swoje ATH przekraczając 50 $. Może tym razem kurs utrzyma się dłużej powyżej ostatniego ATH i zobaczymy spektakularne wzrosty na LTC.

Na razie obroty nie są jakieś oszałamiające, zresztą cały rynek kryptowalut jest lekko uśpiony ale po  wyjściu Bitcoina górą z dużego trójkąta wiele osób spodziewa się kolejnych wzrostów.