Charlie Lee ostrzega „LTC może spaść o 90% w przyszłym roku”

Charlie Lee w 2011 r. stworzył nową kryptowalutę – Litecoina, od tamtej pory aktywnie udziela się na Twitterze komentując newsy ze świata kryptowalut i biorąc udział w dyskusjach o inwestowaniu. Pomimo, że przypada mu miano twórcy Litecoina to nie angażuje się on zbytnio w rozwijanie swojej kryptowaluty.

Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że Charlie Lee ostrzega przed 90% spadkiem wartości Litecoina w przyszłym roku. Takie zdanie padło na jego Twitterze w jednej z dyskusji o inwestowaniu. W rzeczywistości Charlie Lee ostrzegał głównie przed inwestowaniem więcej niż można stracić. Litecoin został podany jako przykład. Tak naprawdę każda kryptowaluta może odnotować spadki na poziomie 90%.

Duże skoki wartości na kryptowalutach nie są czymś niezwykłym i zdarzały się już w przeszłości. Dlatego inwestując w Litecoina bądź inne „coiny” trzeba brać pod uwagę ryzyko utraty wszystkiego co w nie włożymy. Dlatego tak jak powiedział Charlie Lee nigdy nie inwestuj więcej niż możesz stracić.

Dodaj komentarz