Giełda kryptowalut Coinbase

Litecoin nawiązuje kolejne partnerstwa: z ligą kick-boxingu Glory i C&U Entertainment

Litcoin glory

Litecoin Foundation zaangażowała się ostatnio bardzo mocno w promowanie kryptowaluty Litecoin. Wyrazem tego jest nawiązana niedawno współpraca z organizacją promującą zawodowy kick-boxing, Glory z siedzibą w Singapurze. Oprócz tego Litecoin zawarł współpracę z firmą C&U Entertainment Global, organizującą koncerty i wydarzenia artystyczne,

Dzięki partnerstwu z Glory, Litecoin otrzyma globalną ekspozycję na wydarzenia GLORY, transmisje i media społecznościowe. Poza tym LTC jest jedną z form płatności dostępną w sklepie GLORYshop.com, w którym można kupić bilety na wydarzenia, odzież i inne akcesoria dla fanów.

Partnerstwo z koncernem produkcyjnym C&U Entertainment Global, zapewni promocję Litecoina na nadchodzącym koncercie koreańskiego popu, Feel the K-Pop. Fundacja Litecoin zarezerwowała część biletów na wydarzenie, które będzie można nabyć tylko przy pomocy LTC.

To już kolejne przykłady współpracy Litecoina z globalnymi markami ze świata rozrywki i sportu. Pod koniec tego roku pisaliśmy, że Litecoin został sponsorem gali MMA Ultimate Fighting Championship, a logo LTC pojawiło się na macie ringu.

Litecoin wkracza na ring i zostaje sponsorem gali UFC

1 komentarz do “Litecoin nawiązuje kolejne partnerstwa: z ligą kick-boxingu Glory i C&U Entertainment”

Dodaj komentarz