Giełda kryptowalut Coinbase

LitePay kończy działalność zanim na dobre zaczął funkcjonować

litepay.koniec

Procesor płatności LTC LitePay niespodziewanie zakończył swoją działalność, o czym poinformował Fundację Litecoin, dyrektor generalny LitePay Kenneth Asare. Wszystkie operacje LitePay zostały wstrzymane i Asare przygotowuje się do sprzedaży firmy.

LitePay, który miał oferować płatności z użyciem Litecoina a także kartę debetową finansowaną przez LTC, planował rozpocząć swoją działalność w lutym 2018 r. Jak się jednak okazało część funkcji LitePay (karta debetowa) w ogóle nie zostało aktywowanych.

LitePay – procesor płatności Litecoin gotowy do uruchomienia

W oświadczeniu opublikowanym 26 marca przez Fundację Litecoin czytamy, że LitePay już wcześniej wykazywał cechy niewystarczającej przejrzystości w działaniu firmy. Kenneth Asare nie był skłonny do ujawnienia szczegółów odnośnie LitePay nawet wtedy, gdy prosił Fundację o kolejne środki na rozwój projektu.

foundation had approached Kenneth regarding his less than transparent nature with the company and to express our, and the community’s, concerns regarding his recent Reddit AMA.  It was at this time that Kenneth asked the foundation for more funds to continue operations.   The foundation refused any further funding as he was unable to provide a satisfactory picture of where the money had been spent and refused to go into exact details about the company and show objective evidence to back up his statements.

Fundacja Litecoin

Dodaj komentarz