Giełda kryptowalut Coinbase

Charlie Lee sprzedał wszystkie swoje Litecoiny

Charlie Lee poinformował w mediach społecznościowych, że sprzedał i podarował wszystkie swoje Litecoiny. Twórca LTC argumentuje swoją decyzję oskarżeniami, że każdy napisany przez niego tweet dotyczący ceny Litecoina był traktowany jako manipulacja w celu uzyskania prywatnych korzyści finansowych.

And whenever I tweet about Litecoin price or even just good or bads news, I get accused of doing it for personal benefit. Some people even think I short LTC! So in a sense, it is conflict of interest for me to hold LTC and tweet about it because I have so much influence.

Charlie Lee

Charlie Lee oświadczył również, że nie zamierza całkowicie odciąć się od Litecoina, chce nadal kontynuować działania zmierzające do rozwoju stworzonej przez siebie kryptowaluty. Zaznacza również, że pomimo nie posiadania LTC nadal będzie czerpał korzyści ze wzrostu ceny LTC, ale nie w sposób bezpośredni.

When Litecoin succeeds, I will still be rewarded in lots of different ways, just not directly via ownership of coins. I now believe this is the best way for me to continue to oversee Litecoin’s growth.

Charlie Lee

Dodaj komentarz