Giełda kryptowalut Coinbase

Kolejny rekord stopy zwrotu eksperymentu: „Emerytura za Litecoiny”

Ostatni miesiąc można zaliczyć do bardzo dobrych jeżeli chodzi o kryptowaluty. Bitcoin pokonał okrągłą barierę 10 000 $ ustanawiając nowe ATH na poziome 11 441 $. Litecoin również przebił okrągłą barierę 100 $ ustanawiając nowe ATH na poziomie 102,78 $. Co przełożyło się również na rekordową stopę zwrotu w eksperymencie „Emerytura za Litecoiny” która obecnie wynosi prawie 2000 % (zysk prawie 70 tys. zł). Więcej o projekcie możecie przeczytać  poniżej, tam też znajdziecie aktualną tabelę i wykres.

Emerytura za Litecoiny

Po tak dużych wzrostach jakie mieliśmy ostatnio jest coraz większa szansa na sporą korektę albo nawet odwrócenie trendu i przejście w bessę. Powinno to ostudzić zapędy wszystkich tych, którzy chcieliby w tym momencie zacząć naśladować projekt „Emerytura za Litecoiny”.

3 komentarze do “Kolejny rekord stopy zwrotu eksperymentu: „Emerytura za Litecoiny””

    • Teraz bym zrobił dywersyfikację i wybrał kilka walut. Kiedyś nie było za dużego wyboru. Poza tym poczekałbym na jakiś dołek, żeby zacząć inwestycje a nie zaczynał na górce.

    • A jeśli można wiedzieć, jakie obecnie alty byś wybrał. Myślę zrobić coś podobnego i biorę pod uwagę ADA, IOTA, XRP, EOS, SC, głównie waluty o małek kapitalizacji. Myślisz że to dobry wybór, aczkolwiek Ripple i Siacoin jeszcze się zastanawiam. Możesz podać swoje typy? dzięki

Dodaj komentarz